O nás

Náš príbeh

Naša spoločnosť

Spoločnosť Europak s.r.o. sa po vzniku v roku 2004 rýchlo etablovala na trhu výroby a predaja obalov z vlnitej lepenky a stala sa tak silným partnerom pre dodávanie obalov najvýznamnejším spoločnostiam v regióne.

Naša činnosť

Obchod a výroba

Obchodné úspechy sme vždy pretavili do rozšírenia kapacít, modernizácie zariadení a v neposlednom rade ľudských zdrojov.

Vďaka tomu dnes dokážeme zabezpečiť výrobu a distribúciu produktov najvyššej kvality, skladom aj v priaznivých dodacích lehotách a cenových podmienkach.

Po takmer 20 úspešných rokoch si uvedomujeme stále narastajúci význam obalov, nielen z ochranného hľadiska pri preprave, ale aj funkčného či estetického. Preto okrem medzinárodne štandardizovaných produktov ponúkame aj individuálne riešenia lepenkových obalov na mieru, aj podľa najnáročnejších zadaní klienta.

NÁŠ PRÍSTUP

Spoľahlivý partner

Europak s.r.o.
je významným výrobcom obalov a krabíc z vlnitej lepenky. Sme a budeme vašim spoľahlivým partnerom pre dodávanie obalov bez ohľadu na to, či ste veľká obchodná spoločnosť, komerčná prevádzka, obchod či individuálny spotrebiteľ.